Destek Hattı : 0212 210 74 40   Abone ol HP Dergisi | Hidrolik + PnömatikYAZILARAbone ol HP Dergisi | Hidrolik + PnömatikYORUMLAR

Hakkımızda


H+P dergisi Hidrolik ve Pnömatik sektörlerinin 2002 yılında hayata geçmiş öncü dergisidir. HP sektörü ve yayıncılık alanlarında ki engin tecrübemizi, en son teknoloji ile harmanlayıp sizlere her gün bir önceki günden daha verimli bir dergi olarak sergiliyoruz.

H+P dergisi, sektörün finansal kar marjının yanında, insanlarla doğru ve kaliteli iletişimi sağlama, reklamda kalite gibi kavramları şeffaf, dürüst ve karşılıklı memnuniyet ilkeleri ile sunmayı hedeflemiş ve bunu ilk günden beri başarmıştır.

Atölye Reklam Tanıtım Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. olarak, Hidrolik ve Pnömatik Dünyası’nı geliştirme adına aşağıdaki özellikler esas alınmıştır.

*Dağıtım

-Türkiye genelinde 81 ile,

-Yılda en az 30 fuarda (yurt içi ve yurt dışı),

-Yurt dışı özel gönderimler ile yapılmaktadır.

*Teknoloji

-e-Bülten,

-İnteraktif web sitesi,

-Online destek,

-e-Dergi

-Banner reklam yayını alanlarında kullanılmaktadır.

*Halkla İlişkiler

-Marka yönetimine destek

-Periyodik firma ziyareti

-Genel danışmanlık

-Sektör araştırma hizmetlerini sağlamaktadır.

H+P dergisi , bütün bu hizmetleri gerçekleştirirken, özellikle okuyucularının, tek bir kanaldan sektörün tüm ihtiyaçlarına ulaşılmasını sağlamıştır. Böylelikle tedarikçi firmalar doğru mecralarına kavuşarak, sektörün öncüleri hale gelmeleri sağlanmıştır. H+P dergisi , her zaman fikir ve önerilere açık olarak, isteyen herkesin ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi başararak güncelliğini korumaktadır.